Home / Arsenal's Najlepsi I Najgorsi Gracze W Wygranej Z Brighton

Arsenal's Najlepsi I Najgorsi Gracze W Wygranej Z Brighton

Arsenal utrzymał presję na Liverpoolem na szczycie tabeli Premier League dzięki zwycięstwu 3:0 nad Brighton.

Saka, Havertz i Trossard trafiali dla wygodnych Kanonierów.

Jeśli Arsenal ma wygrać tytuł Premier League w tym sezonie, będą potrzebować więcej takich występów jak ten, który zaprezentowali w sobotnim zwycięstwie 3:0 nad Brighton & Hove Albion.

Stając naprzeciwko ulubionego menadżera każdego hipstera, drużyna Mikel Artety wywalczyła ogromne trzy punkty, które pozwoliły im powrócić na szczyt tabeli Premier League przed starciem Liverpoolu z Manchesterem United w niedzielę.

Oto najlepsi i najgorsi gracze Arsenalu w wygranej według ocen graczy.

Najlepszy gracz Arsenalu przeciwko Brighton

Kai Havertz - 8/10

Jedna bramka, jedna asysta i dominujący występ ogólny - udany dzień pracy dla Kai Havertza.

Prowadząc linię ataku, ruchy Havertza były inteligentne i bezinteresowne, gdy pomagał wprowadzić do akcji lewoskrzydłowego Gabriela Jesusa, ale w drugiej połowie wziął na siebie bezpośrednią odpowiedzialność za tworzenie bramek.

Havertz wpakował piłkę do siatki na godzinę przed końcem meczu, a potem sprytnie podał piłkę, wysyłając Leandro Trossarda w sam na sam z bramkarzem na trzeciego gola.

WyróżnienieJorginho - 8/10

Ciągnąc za sznurki z głębi, doświadczenie Jorginho w grze z Havertzem było tu wyraźnie widoczne.

Włoch, często krytykowany za brak mobilności, ruszył do przodu, aby dośrodkować dla swojego długoletniego kolegi - zasłużona nagroda za bardzo imponujący występ.

Najgorszy gracz Arsenalu przeciwko Brighton

Oleksandr Zinchenko - 5/10

Największe zagrożenie Brightonu tego popołudnia pojawiło się na skrzydłach, gdzie Simon Adingra dobrze się bawił z Oleksandrem Zinchenko.

Ukrainiec był znacznie pokonany w pierwszej połowie, ale zdołał ustabilizować się po przerwie przed zostaniem zmienionym dwadzieścia minut przed końcem.